Ogromny sukces PG

To już jest pewne! Dwa wydziały otrzymały najwyższą kategorię A+: Chemiczny i Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki, 5 – kategorię A, tylko dwa B. PG wypadła najlepiej spośród wszystkich uczelni technicznych! Niebywały sukces.

Mój wydział – WZiE, otrzymał A, ale co najważniejsze!  spośród 91 sklasyfikowanych w naszej grupie jednostek jest na 4 (!!!!) miejscu wg kryterium 1, czyli publikacji.

Fantastyczne wiadomości!.

.Tyle, że następna parametryzacja będzie zapewne odbywać się na innych zasadach i trzeba się do nich przymierzyć. Od początku tego roku gramy w nową grę, której reguł nie znamy.  Duży problem. Musimy sobie z nim poradzić.

Cieszmy sie z niesamowitego sukcesu przynajmniej do końca tygodnia. Ale potem musimy zintensyfikować pracę, aby nie utracić dotychczasowych pozycji.

Piotr Dominiak

Jeden komentarz nt. „Ogromny sukces PG

  1. Piotr Dominiak Autor wpisu

    Jęli ktoś chce sprawdzić która uczelnia jest zadowolona z wyników parametryzacji wystarczy wejść na strony domowe. Chwalą się (poza nami) m.in. UW, UJ, UEP. Ani słowa na ten temat nie znajdziecie np. na stronach PW, UEK.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

AlphaOmega Captcha Classica  –  Enter Security Code
     
 

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>